Шановні жителі села!

Запрошуємо вас взяти участь у громадському обговоренні пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у Моринську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Моринці,

яке відбудеться    14 березня  2018 року   об  11:00

в Моринському  сільському будинку  культури

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШЕННЯ
     Моринська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста – землевпорядника апарату управління сільської ради.
     Основними обов’язками працівника на цій посаді є: здійснювати контроль за використанням та охороною земель, додерження землевласниками та землекористувачами земельного законодавства. Вести оформлення договорів оренди земельних ділянок. Вирішувати інші земельні питання.
     Вимоги до претендента: знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Земельний кодекс України, Закон України «Про землеустрій» та інші законодавчі акти, що стосуються землі, практичне їх застосування.
       Кваліфікаційні вимоги: освіта повна вища, досвід роботи за фахом на держслужбі чи в органі місцевого самоврядування на посаді землевпорядника - не менше одного року, або досвід роботи за фахом в земельній сфері - не менше трьох років, володіння основними принципами роботи на комп’ютері, вільне володіння державною мовою.
    Документи приймаються протягом 30 днів із дня опублікування оголошення. Звертатися за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Моринці, вул. Д.Овчаренка,33. Телефон: 96-2-21.

02.02.2018 року

Моринська сільська рада оголошує

про проведення конкурсу за принципом аукціону на право оренди комунального нерухомого майна -частини приміщення аптеки загальною площею -42,9м2,що знаходиться за адресою:20210,с.Моринці,вул.Овчаренка,57. Заяви приймаються с.Моринці,Моринська сільська рада,довідки за телефоном (04740)96-2-21

До уваги жителів сіл Моринці та Гнилець!

Людина, яка не знає свого минулого, не  може мати майбутнього.

Виконавчий комітет та депутатський корпус сільської ради звертається до Вас з проханням  -допомогти у створенні  музею нашого краю.

Те, що лежить у Вас, припадаючи пилом, може стати музейним експонатом і розповісти про життя наших дідів і прадідів, минуле нашого рідного краю.

Також просимо поділитися цікавими історичними матеріалами про розвиток підприємств та організацій, що функціонували та функціонують  на території села.

На  ваші  відгуки  та пропозиції

чекають депутати, працівники

сільської      ради    та    будинку

культури

04 квітня  2017 року

о 10.00.

в приміщенні Будинку культури відбудеться

СХОДКА  СЕЛА

Порядок денний:

1. Звіт сільського голови Штанька Є.В.

2. Виступ  лісничого  Шевченківського лісництва ВідоменкаР.В.

3. Виступ директора АФ «Батьківщина Шевченко»

Щербатюка В.С.

4. Звіт завідуючого Моринської амбулаторії ЦП МСД

Зарубайка В.І.

5. Звіт директора Моринського НВК Колісника В.Г.

6. Звіт директора Будинку культури Компанієнка О.П.

7.Про використання коштів самооподаткування та           затвердження  суми оподаткування на 2017 рік.

8. Різне.

Виконком сільської ради

МОРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ПРИМІЩЕННЯ  ПЛОЩЕЮ 15,3 М2,ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ:20210,ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н,С.МОРИНЦІ ВУЛ.ОВЧЕРЕНКА,35(БУДИНОК КУЛЬТУРИ).ЗА ОРЕНДНОЮ СТАВКОЮ 467,00ГРН.

КОНКУРС ВІДБУДЕТЬСЯ 22.06.2017РОКУ 0 10.00год.ЗА АДРЕСОЮ:20210,ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н,С.МОРИНЦІ ВУЛ.ОВЧАРЕНКА,33

КОМІСІЯ ПРОВОДИТЬ СВОЮ РОБОТУ ЗА АДРЕСОЮ:20210,ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н,С.МОРИНЦІ,ВУЛ.ОВЧАРЕНКА,33

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВ 22.06.2017 РОКУ О13.00год.

МОРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ПРИМІЩЕННЯ  ПЛОЩЕЮ 146,1 М2(ПОЧАТКОВА ШКОЛА),ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ:20210,ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н,С.МОРИНЦІ ВУЛ.ШЕВЧЕНКА,49

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВ 22.06.2017 РОКУ О13.00год.

МОРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ПРИМІЩЕННЯ  ПЛОЩЕЮ 59,8 М2,ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ:20210,ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н,С.МОРИНЦІ ВУЛ.ШЕВЧЕНКА,52(БІБЛІОТЕКА №2)