Відбулося позачергове засідання сесії Моринської сільської ради

19 березня відбулося позачергове  засідання двадцятої   сесії сільської ради сьомого скликання.
        Вів засідання голова сільської  ради Штанько Є.В. У роботі сесії взяли участь 8 депутатів сільської  ради, головний бухгалтер Костяний С.Я. та землевпорядник Баранова А.В. Відповідно до порядку денного присутні розглянули питання «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», та після вивчення результатів  громадських обговорень було  прийнято відповідне  рішення,  в якому депутати сільської ради  дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад:  села Будище Будищенської сільської ради Звенигородського району Черкаської області; села Моринці, села Гнилець Моринської сільської  ради Звенигородського району Черкаської області; села  Пединівка, селища  Шампанія  Пединівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області; села  Петрики, селища Ільченкове,  селища Кудинівка, селища Моргунове, села Сегединці, селища Трихуторівка   Петриківської  сільської ради Городищенського району Черкаської області; села Почапинці, села Верещаки Почапинської сільської ради Лисянського району Черкаської області   в  Моринську  територіальну громаду з центром у селі Моринці.