Відбулося засідання 15 сесії Моринської сільської ради 7 скликання

13 липня  2017 року відбулося чергове  засідання п’ятнадцятої   сесії сільської ради сьомого скликання.

Вів засідання голова сільської  ради Штанько Є.В. У роботі сесії взяли участь 9 депутатів сільської  ради, головний бухгалтер сільської ради Костяний С.Я. та землевпорядник Довлетова А.В. Відповідно до порядку денного були розглянуті такі питання: «Про підготовку до проведення  фестивалю Ше. Фест.», «Про встановлення місцевих податків і зборів, вартості торгового патенту та ставок податків на здійснення підприємницької діяльності на 2018 рік на території  Моринської сільської ради»,  «Про встановлення орендної плати на земельні ділянки комерційного використання у 2018 році», «Про   затвердження    ставки  акцизного податку в частині реалізації  суб’єктами  господарювання    роздрібної     торгівлі підакцизних    товарів на території  Моринської сільської ради у 2018 році », «Про розгляд листів», «Про розгляд заяв»,  «Різне» та прийняті відповідні рішення.