Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

29 січня  відбулося  чергове засідання виконавчого комітету Моринської сільської ради під головуванням сільського голови Штанька Є.В., на якому розглянуто ряд  важливих питань. Засідання відвідали  9 членів виконавчого комітету. До порядку денного були  включені такі питання: «Про план роботи виконавчого комітету на І півріччя 2018 року»,  «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік», «Про взяття на квартирний облік інваліда ІІ гр., учасника бойових дій  Метчикова М.О.», «Про  визначення  видів робіт та об’єктів, на яких засуджені до громадських робіт будуть  відбувати  покарання»,  «Про визначення  видів робіт та об’єктів, на яких притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт будуть  відбувати покарання», «Про надання дозволу на зрізання дерев», «Різне».
        Особливу увагу члени виконкому приділили розгляду питання, яке на даний час потребує  невідкладного вирішення - забезпечення житлом  24-річного жителя села Метчикова Миколи Олександровича, бійця АТО, який через поранення на фронті отримав інвалідність ІІ  групи.