Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

28 лютого  відбулося  чергове засідання виконавчого комітету Моринської сільської ради під головуванням сільського  голови Штанька Є.В. Засідання відвідали  11 членів виконавчого комітету. Згідно порядку денного на розгляд було винесено проекти рішень з таких питань: «Про підготовку та проведення заходів до «Шевченківських днів»», «Про об’єднання територіальних громад», «Про розгляд заяв», «Різне». Всі питання, які виносилися на розгляд, були підтримані.